Menu

O nas

Pozwólcie, że się przedstawimy

Fotografia

Danka
fotograf
Michał
fotograf, grafik
Nasza profesja w fotografii ślubnej narodziła się z rodzinnej pasji, którą zapoczątkował mój tata. To dzięki niemu od zawsze byłam otoczona aparatami, a każda moja zabawa kończyła się w ciemni.

Nic więc dziwnego, że sama nabrałam zamiłowania do fotografii, a gdy na horyzoncie pojawił się ten jedyny - i on pokochał życie z obiektywem.


Nie ma dwóch takich samych ślubów

Dlatego, do każdego podchodzimy bardzo indywidualnie. Naszą wizytówką jest dyskretna praca, podczas której chwytamy dla Was magiczne chwile w sposób naturalny, elegancki i niefrasobliwy.

Pracując we dwoje, jesteśmy zawsze tam, gdzie rysują się niezapomniane chwile: iskra w oku panny młodej; poczucie odpowiedzialności pojawiające się na twarzy pana młodego; łzy szczęścia i dumy płynące po policzkach rodziców; okrzyki toastów, moment pierwszego tańca i tych kolejnych – szalonych.

Chwytając każdą tę chwilę, tworzymy nadzwyczajną historię Waszego ślubu.

Video

Przemek
operator kamery cyfrowej, sportowej, drona
Marian
operator kamery cyfrowej, sportowej, drona
Przeżyjcie jeszcze raz chwile przepełnione szczęściem, miłością i ekscytacją. Odtwórzcie ten moment, gdy składaliście sobie ślubną przysięgę, jak na siebie wtedy patrzyliście.

Zobaczcie ile radości przysporzył Wam pierwszy taniec, pierwszy toast i nie ostatni skrycie skradziony pocałunek.


Odświeżcie wspomnienie

Wspólnie spędzonego czasu z ukochanymi dziadkami. Pozostawcie w
pamięci uroczy uśmiech cioci, czy nieprzeciętne poczucie humoru wujka. Zobaczcie z jaką dumą patrzą na Was rodzice. Pozwólcie, że sfilmujemy dla Was ten dzień.

Zaciekawiła Cię nasza oferta?

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub poprzez wiadomość mailową
Strefa klienta